Çözüldü Win 10 harici mikrofonu görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ORYANTI

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba laptop kullanıyorum tek jack girişim var ama ayırıcım var 2'sini takıyorum. Ayırıcıda da sorun yok mesela iPhone kulaklığı falan takıyorum kendinden mikrofonu olan onların mikrofonunuda görmüyor. Laptopun kendi mikrofonunu algılıyor yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Bu kurulmadı bile *hiçbir sürücüyle uyuşmadı* gibi bişey dedi
Önceki kurduğun denetim masasında gözükmediğinden emin misin sistemi yeniden başlat denetim masasında gözüküyor ise sil yeniden verdiğim linkten kur olmadı driver booster ile driverları güncellemeyi dene

Önceki kurduğun denetim masasında gözükmediğinden emin misin sistemi yeniden başlat denetim masasında gözüküyor ise sil yeniden verdiğim linkten kur olmadı driver booster ile driverları güncellemeyi dene
eminim Tüm Driverlerde Güncel benim leptop *High Definition Audio Aygıtı* nı kullanıyo ondan olabilirmi

eminim Tüm Driverlerde Güncel benim leptop *High Definition Audio Aygıtı* nı kullanıyo ondan olabilirmi
Realtek HD (High Definition) Audio ben sadece kısaltmasını yazdım dostum. Kendi Sistemine uygun driverı bulman lazım biraz araştır bende araştıracağım senin için bulursam yine atarım linki deneriz

Realtek HD (High Definition) Audio ben sadece kısaltmasını yazdım dostum. Kendi Sistemine uygun driverı bulman lazım biraz araştır bende araştıracağım senin için bulursam yine atarım linki deneriz
tamam sağolasın
Lenovo nun Sürücüsünü indirirsem sorun olur mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı