Win 10 yükseltememe sorunu

Mertcanozdemir

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600G/24 GB 3500 MHZ RAM/B450 MK/750 WATT POWER SUPPLY
Öncelikle Selamınaleyküm, benim 2011 Casper model bir laptopum var bu gün flaşa Rufus ile Win 10 kurdum, anakartım eski oldugu için MBR seçtim flaşı takıp PC kapattım sonra BIOS'a girip PC'yi flaştan başlattım ilk önce hızlı bir şekilde Win 10 logosu geldi lakin geri kalanında sadece üst köşede alt tıre yanıp yanıp sönüyor. Şu anki işletim sistemim Windows 7.

Öncelikle selamınaleyküm, benim 2011 Casper model bir laptopum var bu gün flaşa Rufus ile Win 10 kurdum, anakartım eski oldugu için MBR seçtim flaşı takıp PC kapattım sonra BIOS'a girip PC'yi flaştan başlattım ilk önce hızlı bir şekilde Win 10 logosu geldi lakin geri kalanında sadece üst köşede alt tıre yanıp yanıp sönüyor. Şu anki işletim sistemim Windows 7.

UEFI mi kurdunuz? Anakart destekliyor mu? Format atıp mı yüklediniz? Eğer direkt yüklediyseniz böyle olmuş olabilir ki %99.

UEFI mi kurdunuz? Anakart destekliyor mu? Format atıp mı yüklediniz? Eğer direkt yüklediyseniz böyle olmuş olabilir ki %99.

UEFI yapmadım anakartım eski legacy yaptım direkt derken yani içinde işletim sistemi olmadan mı kurmam gerek Win 10.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı