Win 7 BattleEye "Windows Test-Signing Mode not supported" hatası

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Ben bir internet kafede çalışıyorum. Çalıştığım kafede bilgisayarı SSD'ye geçirmek için çalışmalara başladık. Fakat şöyle bir sorunumuz var.

İmaj attığımız bilgisayarlara oyunları kuruyoruz. Bütün oyunlar sorunsuz çalışıyor fakat sadece Zula isimli oyunda:

indir.png

"Failed to initialize BattleEye Service: Windows Test-Signing Mode not supported. "

Bu hata ile karşılaşıyoruz. Ne yaptıysak olmadı. Windows 8-8.1-10 kurduk yine de aynı hata ile karşı karşıyayız.

bcdedit /set TESTSIGNING OFF
bcdedit.exe -set loadoptions ENABLE_INTEGRITY_CHECKS bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF​
Şu tarz komutların hepsini denedik fakat denedikten sonra yeniden başlatınca bilgisayar çöküyor. Önyükleme kısmına geçiyor ve herhangi bir düzeltme yapamıyoruz yedekten tekrar bilgisayarı kurmadığımız sürece.

Dediğim gibi sadece Zula oyununda yapıyor bunu ve kafemizin bel kemiği olan oyun bu oyun. Kafemize gelen bütün çocuk müşteriler bu oyunu oynuyor. Ne yapacağımızı şaşırdık. Lütfen bir yardımcı olun :)

Aklınıza takılan sorular olursa lütfen sorun. Umarım bir çözüme kavuşturabiliriz. Teşekkürler :)

Netframework kurduğumuz zaman oluyor diye şüphelenmeye başladık. Çünkü bu programı kurduğumuz zaman Battle Eye programı sınama moduna düşüyor.

Son düzenleme:
İlk iki kodu denemiştim fakat "default" yazıları olmaksızın. Son kodu denemedim onu da denerim. "default" kodlarını da yazacak mıyız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı