Win 8.1 GPU sürücüsü Win 10'da nasıl çalışır?

GenoxS

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar benim bilgisayarım FIFA 17'yi açacak özellikte ama oyun yeni bir Driver istediğinden açılınca oyundan atıyor ama internette çözümün eski bir sürücü yüklemekte olduğunu gördüm ama bu eski sürücü Win 8.1 için haliyle Windows 10'da çalışmıyor ne yapmalıyım?
(Oyun: FIFA 17)
Ekran kartı AMD 7670M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Catalyst Software Suite'i deneyin. DDU ile eskisini kaldırın.
32Bit Windows için bunu, 64Bit için bunu indirin. Sürücüleri Windows 8.1 sürümünde olan sürücü sürümüyle aynı. (15.7.1)

Aygıt yöneticisinden GPU sürücü sürümüne bakar mısınız.
Ek Açıklama 2020-06-04 114647.jpg

EDIT: Eğer 16.2.1 yazıyorsa dediğimi yapın. Ama 15.7.1 yazıyorsa başka yol bakacağız. 😉
EDIT-2: Ben güncellikten yanayım. Oyunla ilgili probleminizi yeni konu açarak bize anlatırsanız daha iyi olur.

Catalyst Software Suite'i deneyin. DDU ile eskisini kaldırın.
32 Bit Windows için bunu, 64 Bit için bunu indirin. Sürücüleri Windows 8.1 sürümünde olan sürücü sürümüyle aynı. (15.7.1)

Aygıt yöneticisinden GPU sürücü sürümüne bakar mısınız?
Eki Görüntüle 582118
EDIT: Eğer 16.2.1 yazıyorsa dediğimi yapın. Ama 15.7.1 yazıyorsa başka yol bakacağız. 😉
EDIT-2: Ben güncellikten yanayım. Oyunla ilgili probleminizi yeni konu açarak bize anlatırsanız daha iyi olur.

Şöyle diyeyim şu an 16.2.1 sürümünü kullanıyorum ama 15.7.1'de de aynı problem oldu sorunda tam olarak şu oyun yeni Driver istiyor ama benim ekran kartı eski olduğu için güncelleme gelmiyor ve çözümde 14.X. X'li bir Driver vardı onu yüklemekte ama o sürüm Win8.1'de çalışıyor benim PC Windows 10

Geri
Yukarı