Win 8.1 Pro 64 Bit GmTech Display Adapter Driver sorunu

Hz.futureorkun

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, Lenovo Z710 laptop bilgisayarıma Windows 8.1 Pro 64 bit kurdum kuralı aşağıdaki driver sorununu almaktayım. Hangi driver update programını kullanırsam kullanayım bu soruna bir çözüm bulamadım. Konu ile ilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
2.JPG

Sürücü güncelleme programları hatalı bulabiliyor. Donanım kimliği ile güncellemeyi deneyin. Üreticinin veya markanın sitesinden güncellemeyi deneyin.

BByhgfd Centipad kardeş ben bilgisayar konularında acemi değilim. Kurmadığım driver updater aramadığım site kalmadı. Fakat Win 8.1 64 bit için mi bu problem var bilmiyorum. Driver güncellemeyi seçip driver yüklemesini yapınca Ünlem işareti kalkıyor. Fakat her açtığımda bunu yapmak zorunda kalmak istemiyorum. Üretici Grain Media, Inc. olarak gözüküyor. Fakat firmanın sitesinde driver dahi yok. Bunun genel bir problem olduğu düşüncesindeyim. Bununla ilgili bana tavsiye edebileceğiniz driver updater veya site varsa öğrenebilir miyim. Bu arada drivermax programı sorun yokmuş gibi davranıyor. Zaten drivermax ile update yaptıktan sonnra ünlem işareti oluştu. Öncesinde böyle bir cihaz görüntü bağdaştırıcısı olarak gözükmüyordu.

İlk mesajındakiyle son mesajındaki sorun farkı şeyler.
Laptoba taktığın harici bir aygıt var mı?

Drivermax vb. programlar her zaman işe yaramaz o nedenle en sağlıklısı Hardware ID ile bu işi yapman, ürünün ne olduğunu bilmiyorsan, hem onu öğrenirsin hem de driverını bulman kolaylaşır.

Ek olarak, Drivermax bazı donanımlar için birden fazla driver seçeneği sunar, çoklu seçenek var ise diğerlerini de deneyebilirsin. Ama dediğim gibi H. Id en sağlıklısı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı