Win7 yüklü bilgisayara Windows 8.1 yüklemek

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi günler Technopat üyeleri;

Bilgisayarıma uzun bir aradan sonra format atmak istiyorum. Windows7 Ultimate 32 bit işletim sistemine sahibim. Bu işletim sistemini bana bilgisayarcı kurduğundan dolayı elimde key bulunmuyor. Yani bilgisayarıma Windows 8.1 kurmak istiyorum. Herhangi bir dosya yedeklemesi yapmayacağım, tertemiz olacak bilgisayarım. Bilgisayarım çok eski olduğundan UEFI olduğunu sanmıyorum. Ayrıca bir sorum daha olacak 32 bit ve 64 bit farkediyor mi? Bu bizim elimizde olan bir şey mi? Bilgisayarımda USB 3.0 portları yok. USB 2.0 üzerinden kurulum yapabilirim.Kurulumu nasıl yapabilirim ve nereden indirme bağlantılarını bulabilirim?

Sistem özelliklerim;
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Key o ürünü etkinleştirmek için aldığınız koddur. Lisans ise o ürünü etkinleştirdiğinizde orjinalliğini kanıtlayan belgedir. Fakat keylere illegal yollardan ulaşmaya çalışmayın. Mutlaka orjinal yazılım satın alın.

Maalesef seneye alacağım bilgisayar yüzünden para biriktirmeye başladığım için bu bilgisayara yatırım yapmak istemiyorum. Anladığım kadarıyla windows 8.1'e geçmek için yapabileceğim hiçbir şey yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı