Windows 10 1703 ISO dosyası

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Arkadaşlar, Windows 10 1703 sürümünün ISO dosyası olan var mı? Varsa nereden bulabilirim?
Temiz kurulum yapmak istiyorum. Nereden yükleyebilirim? Bazılarınız desteği çekildi neden yüklüyorsun diyebilir. Ama bilgisayarım sadece onunla uyumlu. Diğer sürümlerde kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Windows 10 1703 sürümünün ISO dosyası olan var mı? Varsa nereden bulabilirim?
Temiz kurulum yapmak istiyorum. Nereden yükleyebilirim? Bazılarınız desteği çekildi neden yüklüyorsun diyebilir. Ama bilgisayarım sadece onunla uyumlu. Diğer sürümlerde kasıyor.
20H2'de HDD varsa kasmaması lazım.

2009'a geçin hocam ayarlardan, HDD için optimize edilmiş bir sürüm. Güncellemelerde 20H2'ye geçmek için yer var.
Aslında benim amacım Windows 10S'e geçmek. Windows 10S Windows 'un hafifletilmiş resmi lite sürümü daha hızlı. Windows 10S'e geçmek için Windows 10 1703'de olman gerekiyor. Windows 10S'ye geçince 2009'a yükseltirim.

Şey aslında benim bir arkadaşım var onda 6 GB var RAM falan senden daha düşük ama bütün güncellemeleri yapar yani senin PC'nin kaldırmaması biraz imkansız gibi geldi ama aynen 10s daha hafifse geçersin.
Bu arada biaraştırma yaptım tarayıcıyı değiştiremiyon sadece m. Store'den yükleyebiliyon bana çok ama çok saçma geldi.

Son düzenleme:
Şey aslında benim bir arkadaşım var onda 6 GB var RAM falan senden daha düşük ama bütün güncellemeleri yapar yani senin PC'nin kaldırmaması biraz imkansız gibi geldi ama aynen 10s daha hafifse geçersin.
Bu arada biaraştırma yaptım tarayıcıyı değiştiremiyon sadece m. Store'den yükleyebiliyon bana çok ama çok saçma geldi.
Ben zaten Microsoft Edge kullanıyorum. Eski Edge daha güzel. Microsoft Store'da bence yeterli.
Konu ile ilgilendiğiniz için çok teşekkürler. İSO'yu buldum ve kurdum şu an 1703'den yazıyorum.

Geri
Yukarı