Windows 10 1809 Sorunları Düzeldi mi?

Şu an için 1803 sürümünde kalmanız daha garanti bir yaklaşım olur, ben hiç bir problem ile karşılaşmadım format ve yükseltme için gelen müşterilerime de 1809 yüklemeye devam ediyorum.

Tabii ki bu durum herkesin kullanımında ve sisteminde aynı tepkiyi vermeyebilir zaten güncelleme yakında yayınlanacağı için 1803 şuan en mantıklı tercih olur.

1809 sürümü hala sorunlu, kimseye tavsiye etmiyorum. 1803 sürümler çok daha stabil, hızlı ve sorunsuz çalışıyor. Ne zaman 1809 lu yeni versiyonları kursam makine yavaşlıyor, kasıyor ve hatalar vermeye başlıyor.

Yeni 1809 güncellemesi geri alınmıştı sorunlarından dolayı. Windows Update bölümünde güncelleme olmadığını söylüyor ama Windows 10 Güncelleme Yardımcısı güncellemenin geldiğini gösteriyor. Sorunları düzeldi mi bu güncellemenin?
Şu an 1809 sürümünü kullaniyorum DWS Lite ile tüm Microsoft uygulamalarından kurtuldum açıkçası 1803 sürümünden 3-4 fps fazla alıyorum oyunlarda verilerle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.

UAC ve Defender kapalı Windows Update açık.

1809 sürümü hala sorunlu, kimseye tavsiye etmiyorum. 1803 sürümler çok daha stabil, hızlı ve sorunsuz çalışıyor. Ne zaman 1809 lu yeni versiyonları kursam makine yavaşlıyor, kasıyor ve hatalar vermeye başlıyor.
Valla sizde öyle herkes için geçerli değil bu durum.

Şu an 1809 sürümünü kullaniyorum DWS Lite ile tüm Microsoft uygulamalarından kurtuldum açıkçası 1803 sürümünden 3-4 fps fazla alıyorum oyunlarda verilerle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.

UAC ve Defender kapalı Windows Update açık.
Bir süre önce Windows Update’e baktığımda 1809 gelmişti güncelledim sorun yaşamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı