Çözüldü Windows 10 1903 Odaklanma Yardımı Nasıl Kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Dün Bill ağabey sağ olsun, zorla 1903'e geçmiş bulundum. 1809'da buna benzer bir şey ya da aynısı vardı diye hatırlıyorum. Ama işlem merkezinde bu şekilde sürekli çıkmıyordu. Değiştir deyip kapalı seçsem de bu şekilde çıkıyor. Çıkmasını nasıl engellerim?

Ekran Görüntüsü (13).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözdüm. O gelen bildirime sağ tıklayıp ne yazdığını tam hatırlamasam da "Odaklanma yardımı bildirimi kapat" gibi bir şey seçince istediğim gibi oldu.
Bildirim kısmından da üzerine sağ tıklayıp bu şekilde ayarlayabilirsiniz.
Ucu ucuna aynı anda yazmışız ki sizinkini görmemişim. Yine de değiştir deyip kapalı deyince kapanmaması çok saçma bence.

Son düzenleme:
Çözdüm. O gelen bildirime sağ tıklayıp ne yazdığını tam hatırlamasam da "Odaklanma yardımı bildirimi kapat" gibi bir şey seçince istediğim gibi oldu.

Ucu ucuna aynı anda yazmışız ki sizinkini görmemişim. Yine de değiştir deyip kapalı deyince kapanmaması çok saçma bence.
Biraz eski mesaj ama teşekkür ederim bilgi için, beni de kurtardınız sürekli çıkıp duruyordu kapatamıyordum bir türlü.

Geri
Yukarı