Windows 10 1903 Spotify "Geçerli Şarkı Çalınamıyor" Hatası

orcnnylmzz

Hectopat
Windows 10 1903 sürümünü sıfırdan format attım ama bilgisayara Spotify kurdum hiçbir şarkıyı dinliyemiyorum geçerli şarkı çalınamıyor hatası veriyor Windows 10 1809 sürümünü kullanıyordum eskiden böyle bir sorun yoktu. Sildim kurdum her şeyi denedim ama bir türlü şarkılar çalmadı. Bazen listelerdeki şarkıları bile göstermiyor hiçbirine tıklanmıyor. Spotify Web'de açmak istedim onda da bu siteye ulaşılamıyor hatası veriyor web'den de dinleyemiyorum yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aynı sıkıntı bende de var çözüm bula bildin mi ? ben arastırdım biraz ama çözemedim
Buldum windows da C:\Windows\System32\drivers\etc buraya girince host dosyası var onu masaüstü at birlikte aç not defterinde spotify la ilgili bilgiler varsa sil ben reklam engellemek için yapmıştım. Onları silince kaydet dedim sonra host dosyasınıe eski yerine atıyorum sorun bitiyor ben böyle çözdüm. Spotify reklamları engellediği için böyle olmuştu yani. çözümünü yabancı bir sitede bulmuştum

Buldum Windows'da C:\Windows\System32\drivers\etc buraya girince host dosyası var onu masaüstü at birlikte aç not defterinde Spotify'la ilgili bilgiler varsa sil ben reklam engellemek için yapmıştım. Onları silince kaydet dedim sonra host dosyasınıe eski yerine atıyorum sorun bitiyor ben böyle çözdüm. Spotify reklamları engellediği için böyle olmuştu yani. Çözümünü yabancı bir sitede bulmuştum

Adamsın yaptım oldu çok teşekkürler

Geri
Yukarı