Windows 10 1909 Windows Update üzerinden resmi olarak yayınlandı

Eve gidince indiririm. Genelde isteğe bağlı güncellemeleri yapmam. Ama bu yeni sürüm yapmakta fayda var.
Bu arada herhangi bir kaynak kullanım artışı veya oyunlarda FPS düşüşü, drop gibi sorunlara yol açtı mı?
Yoksa FPS artışı mı sağladı?

Hocam LTSC demiyorum normal 1909 Pro yada Home kurmayı söylüyorum size siz hala LTSC'de kaldınız.
Ltsc ile memnunsan gerek yok bence. 1909 ile gelen bir de stabilite var ve göze çarpıyor. Karar senin, Home servis bakımından daha az sistemi yorar bu bakımdan iyidir. Pro veya Home senin beklentilerini ne karşılayacaksa deneyebilirsin.

Ltsc ile memnunsan gerek yok bence. 1909 ile gelen bir de stabilite var ve göze çarpıyor. Karar senin, Home servis bakımından daha az sistemi yorar bu bakımdan iyidir. Pro veya Home senin beklentilerini ne karşılayacaksa deneyebilirsin.

Bunu bekliyordum teşekkürler. Şuan 1909'da ilerleme varsa kararlı çalışıyorsa bir deneyeyim de Home mu kursam Pro'mu karar veremedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı