Windows 10 2004 güncellemesi sorunları

NscN

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarım 1903 güncellemesinde gayet hızlı çalışırken 2004 güncellemesini yaptıktan sonra açılma süresi 10 saniyeden 2-3 dakikaya çıktı. En basitinden yenile yapmak istediğimde bile 30 saniyeden fazla bekliyorum. Virüs taraması vs. her şeyi yaptım virüs yok. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardım edebilir mi? Bu arada disk kullanımını da 100'e çıktığını gözlemledim.

Hocam böyle problemler için en iyisi temiz kurulum yapmak. Bence temiz kurulum yapın.

Güncelleme sonrası Akıllı Depolama'yı çalıştırmayı deneyin:

1597409111468.png

Ayrıca arka plandaki uygulamaları da kontrol edin. Biz de 2004 kullanıyoruz, bizde bir sorun yok.

Recep abi yaklaşık 1 saat önce akıllı depolamayı çalıştırdım ardından daha çok donma ile karşılaştım.
Şu an bu bilgisayarımda Rufus'dan USB bellek yazdırmaya kalksam çok vaktimi alır ki bilgisayar daha 6 aylık günlük bakım yaptığım halde böyle oldu. Sizce garantiye gönderip SSDsinde bir sorun var mı diye baktırmalı mıyım?

Recep Baltaş hocamın dediği çözümleri uygulayın. Olmazsa SSD hızını test edin SSD sorunlu olabilir. Bende 2004 sürümü kullanıyorum sıkıntı yok. Hiçbiri olmazsa baştan temiz kurulum yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı