Windows 10 2004 ISO dosyası nereden bulunur?

Yalcin663

Centipat
Merhaba, Windows 10 2004 en güncel versiyon ISO dosyasını nereden temin edebiliriz?
Microsoft'un sitesinden mediacreatioNTOOL2004 aracı ile ISO dosyasını indirdim fakat boyutu 3.68 GB.
Bu ISO dosyasını flash belleğime de Rufus ile yazdım fakat boyutun 4 GB üstü olması gerekmiyor muydu?
Ayrıca bu ISO dosyasını DVD'ye yazıp format atmaya çalıştığımda hazırlanıyor ekranında kalıyor, ilerlemiyor. DVD'de mi bir sıkıntı var acaba?
Bu konu hakkında da beni bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan bakabilirsiniz.

Merhaba, Windows 10 2004 en güncel versiyon ISO dosyasını nereden temin edebiliriz?
Microsoft'un sitesinden mediacreatioNTOOL2004 aracı ile ISO dosyasını indirdim fakat boyutu 3.68 GB.
Bu ISO dosyasını flash belleğime de Rufus ile yazdım fakat boyutun 4 GB üstü olması gerekmiyor muydu?
Ayrıca bu ISO dosyasını DVD'ye yazıp format atmaya çalıştığımda hazırlanıyor ekranında kalıyor, ilerlemiyor. DVD'de mi bir sıkıntı var acaba?
Bu konu hakkında da beni bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Media Cretion Tool ile ISO dosyasını direkt olarak USB'ye yükleyip dene bir de.

En iyi Technopat'tan temin edebilirsiniz:)

Gerekmiyordu. Benim bildiğim flash belleğin 4 GB olması gerekiyor çünkü ISO dosyası dediğin gibi 3,68 GB (ya da o civarda bir şey)

4GB üstü olmak zorunda değil. 4GB üstü boyuttaki her şey dahil imajı şu şekilde indirebilirsiniz.
  1. "Windows 10 indir" sitesine girin.
  2. F12 ile geliştirici seçeneklerini açın.
  3. Emülasyon butonuna basın. (Geliştirici panelinin sol üstünde.)
  4. Seçeneklerden iPad Pro seçin, ölçeği de %125 yapın.
  5. Sayfayı yenileyin ve ISO indirme sayfası karşınızda.

Son düzenleme:
Buradan bakabilirsiniz.
Aklıma takılan soru şu; yukarıda verdiğiniz linkte Dosya Boyutu: 4.93 GB fakat mediacreationtools ile
ISO dosyasını indirince 3.68 gb bu konuyuda anlatırsanız sevinirim.

Aklıma takılan soru şu; yukarıda verdiğiniz linkte dosya boyutu: 4.93GB fakat MediaCreationTool ile ISO dosyasını indirince 3.68GB bu konuyuda anlatırsanız sevinirim.
Media Creation Tool'un indirdiği ISO'nun içindeki Windows sürümlerinin çeşitliliği daha az. Diğer 4.93GB olan ISO'da bütün Windows 10 edisyonları var.(Windows 10 S, Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro for Workstations, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise for Workstations...)

Aklıma takılan soru şu; yukarıda verdiğiniz linkte Dosya Boyutu: 4.93 GB fakat mediacreationtools ile
ISO dosyasını indirince 3.68 gb bu konuyuda anlatırsanız sevinirim.
Hocam indirdiğiniz dosyayı rufus ile USB belleğe yazdırın. Zaten videolar size yol gösteriyor.

Media Creation Tool'un indirdiği ISO'nun içindeki Windows sürümlerinin çeşitliliği daha az. Diğer 4.93GB olan ISO'da bütün Windows 10 edisyonları var.(Windows 10 S, Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro for Workstations, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise for Workstations...)
Şimdi anladım teşekkür ediyorum yardımlarınız için.
Hocam indirdiğiniz dosyayı rufus ile USB belleğe yazdırın. Zaten videolar size yol gösteriyor.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı