Windows 10 2004 sürümüne geçmek mantıklı mı?

Ramo başkan

Centipat
İyi ramazanlar Windows 10 2004 sürümüne geçmek mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence daha Windows Update'e bile gelmemişken geçilmez. Gelse bile birkaç hafta kullanıcı yorumlarını incelemek lazım.

Bu sürüm INSIDER kullanıcılarına mı geliyor? Ben hala sürüm 1909 kullanıyorum.

Memnun olan da, şikayetçi olan da var. Logitech F710'u çalıştıramadığını söyleyenler vardı. Buna benzer, donanımla ilgili yada oyunlarda FPS düşmesi gibi konular görmüştüm. Ancak sorun yaşamadan kullananlar çoğunlukta gibi.​
Herkes aynı sonucu elde edemiyor. 2004 19041 kullanan biri hata ile karşılaşıp sıkıntı yaşarken 2004 19619'da herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya devam ediyorum.​
Sorun çıkarsa eski Windows sürümüne geri dönebilirsiniz. En kötü ihtimal, temiz kurulum ile 1909 yüklersiniz.​
Mantıklı mı? Bence genelleme yapmak yanlış olur. Bir sorununuz yoksa Windows Update üzerinden dağıtılmasını bekleyin.​

Bana CS GO'da FPS düşüşü yaşattı. Geri kalan konusunda şikayetim yok.

Bu sürüm INSIDER kullanıcılarına mı geliyor? Ben hala sürüm 1909 kullanıyorum.
Insider kullanıcılarına geliyor ancak kullanmak için insider olmanıza gerek yok. ISO dosyası ile temiz kurulum yada yükseltme yaparak Insider programına katılmadan da kullanmak mümkün.​

@Recep Baltaş, kullandığınız 19041 halen ön izleme sürümü diye biliyorum. 19619 da ön izleme sürümü. 19041'in 19619 gibi değerlendirme süresine tabi olmaması nedendir? 2004 19041'e ön izleme sürümü demekle yanlış mı yapıyoruz?​

Windows 10 tam bi baş belası Windows7 kadar sitabil çalışmadı ve kullanıcıları hiçbir zaman menmun etmedi

Windows 10 tam bir baş belası. Windows 7 kadar stabil çalışmadı ve kullanıcıları hiçbir zaman memnun etmedi
Stabillik konusunda bir şey diyemem, bir ay dolmadan format atıp tekrar yüklüyorum ama "memnun etmedi" kısmına katılmıyorum. Ben Windows 10'dan memnunum. O benden memnun mu bilemem tabi

2004 sürümünü bu sitede imajı yayınlandığı günden beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…