Windows 10 20H2 vs 21H1

Mart ayından beri 21H1 kullanıyorum. Gayet stabil ve performanslı bir sürüm. 20H2'ye de bayağı fark atıyor.

Çıkışını beklemenize de gerek yok, Technopat'ta 21H1 ISO dosyaları paylaşıldı:

Hocam 21H1 aklıma yattı. Merak ettiğim şey buradaki neden Windows linki değil ve betadan çıkınca herhangi bir şey yapmama gerek kalmayacak değil mi?

Hocam 21H1 aklıma yattı. Merak ettiğim şey buradaki neden Windows linki değil ve betadan çıkınca herhangi bir şey yapmama gerek kalmayacak değil mi?
Bu build her ne kadar RTM de olsa şu anlık hala Insider kanalında. Direkt indirmek için Insider'a katılmanız gerekiyor.

ISO da bu yüzden farklı bir servise yüklendi.

21H1'i bu ISO'dan kurup sonra güncelleme yapabilirsiniz, problem olmaz. Ya da 20H2'yi kurup tüm güncellemeleri yapın ve sonra 21H1 yükseltme rehberine göre kurulum yapın. Tamamen sizin tercihiniz.

Bu Build her ne kadar RTM de olsa şu anlık hala Insider kanalında. Direkt indirmek için Insider'a katılmanız gerekiyor.

ISO da bu yüzden farklı bir servise yüklendi.

21H1'i bu ISO'dan kurup sonra güncelleme yapabilirsiniz, problem olmaz. Ya da 20H2'yi kurup tüm güncellemeleri yapın ve sonra 21H1 yükseltme rehberine göre kurulum yapın. Tamamen sizin tercihiniz.

Dediğim gibi hocam onu düşündüm fakat Xbox'u yüklemem gerek ve formattan daha zahmetli olduğu için direkt format ile geçmeyi düşünüyorum. 21H1 kuruyorum teşekkürler.

Geri
Yukarı