Windows 10 20H2'den 1909'a nasıl geçilir?

WH SUPERMAN

Hectopat
Arkadaşlar, Forza Horizon 4 için Windows sürümümü 20H2'den 1909 yapmam gerek. Güncelleştirmeye giriyorum ama çıkmıyor orada PC'yi sıfırlamadan nasıl yaparım?

Arkadaşlar, Forza Horizon 4 için Windows sürümümü 20H2'den 1909 yapmam gerek. Güncelleştirmeye giriyorum ama çıkmıyor orada PC'yi sıfırlamadan nasıl yaparım?

Bu güncelleme bende sorun yaratti disk kullanimi kafasina gore %100 olup sistemi mi kitliyor ve %100 kullanan da görev yöneticisinden baktigimda bunu yapan system.exe.Guncellestirmeyi kaldirsamda yeniden yüklüyor bu Windows guncellestirmeleri bitirdi bilgisayarımı.(sistem ssd ye kurulu)

Ben de bir şey merak ediyorum ayrıca konu açıp sormayayım. Eski sürüm bir Windows'u (mesela 1809) kurduğumuzda otomatik güncellemiyor mu yeni sürüme? Güncelliyorsa nasıl engelleyeceğiz?

Ben de bir şey merak ediyorum ayrıca konu açıp sormayayım. Eski sürüm bir Windows'u (mesela 1809) kurduğumuzda otomatik güncellemiyor mu yeni sürüme? Güncelliyorsa nasıl engelleyeceğiz?

Ya onu Windows Update'den kapatıyorsun ya da bazı 3. parti uygulamalar yani kayıt defteri prgoramlarıyla kapatabiliyorsun internette falan çıkıyor Windows Update kapatma Defender kapatma falan.

Ya onu Windows Update'den kapatıyorsun ya da bazı 3. parti uygulamalar yani kayıt defteri prgoramlarıyla kapatabiliyorsun internette falan çıkıyor Windows Update kapatma Defender kapatma falan.
Kayıt defteri de bir işe yaramıyor ki yapıyor yine de güncellemesini Windows nasıl yapıyorsa. Sanırım 3. parti uygulamalar çözüm olacak.😃 Keşke sürüm güncellemelerini olsun bize bıraksaydı Microsoft. Güvenlik güncellemeleri ile yamaları anlarımda. Çünkü gerçekten kiminin sistemi hata verebiliyor yeni sürümde. Mesela 20h2 bende bir kaç sorun yarattı. Şuan Enterprise ltsc 1809 kullanıyorum yağ gibi akıyor. Elimde de aslında Home lisansı var ondan sormuştum belki 1809 Home'a geçerim diye. O kadar geçtikten sonra sürümü kendi yükseltmeye kalkarsa sinir olurum çünkü. Zaten ne kadar uyumsuz problemli sürüm driver varsa kendi kuruyor beni uğraştırıp duruyor.

Geri
Yukarı