Windows 10 20H2'ye geçilmeli mi?

aLi[GG]

Hectopat
Sistemim:
Anakart: Hewlett Packard 1497.
İşlemci: Intel i5-2400.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: Radeon HD 5450(değişecek)

Windows 10 2004 güncellemesi gelmişti, ben de o sürüm hakkında bazı sorunlar ortaya çıktığını okuduğum için bir süre boyunca Windows Update'in çalışmasını durdurdum. Yani uzun zamandan beri güncellemeleri duraklattım. Bugün Windows 10 20H2'nin çıktığını gördüm. En performanslı sürüm bu diyorlar, peki güncellemeli miyim?
Daha doğrusu temiz kurulum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim:
Anakart: Hewlett Packard 1497.
İşlemci: Intel i5-2400.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: Radeon HD 5450(değişecek)

Windows 10 2004 güncellemesi gelmişti, ben de o sürüm hakkında bazı sorunlar ortaya çıktığını okuduğum için bir süre boyunca Windows Update'in çalışmasını durdurdum. Yani uzun zamandan beri güncellemeleri duraklattım. Bugün Windows 10 20H2'nin çıktığını gördüm. En performanslı sürüm bu diyorlar, peki güncellemeli miyim?

Tam bende Windows 10 20H2 ile ilgili konu açıcaktım. Sürüm hakkında soru yaşayan veya memnun kalanlar bilgilendirirseniz seviriniz.

Ben memnun değilim 2004 sürümü daha güzeldi bilgisayar sadece avantaj olarak bir tık hızlı açıyor fakat genel olarak memnun değilim genel performans sıkıntısı yaratıyor ve sisteme nedense fazla yük biniyormuş hissi alıyorum 2004 daha güzel daha iyiydi bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı