Windows 10 21H1 kurulmalı mı?

merict

Hectopat
Windows güncelleiştirmelerinde isteğe bağlı kısmında bu güncelleştirme var. Kullananlar varsa eğer tavsiye eder mi? Bazı güncelleştirmeler sonrasında problemler oluyor çünkü.

Windows 10 çıktıktan 3 - 4 sene sonra stabil bir hal aldı. WinXP, Vista ve Win7'de de hemen hemen aynı şey oldu. İşletim sisteminde acele etmenin hiç bir faydası yok.

Eğer sisteminiz kötüyse 1909 sürümü kurup Defender kapatıp metro uygulamalarını silin animasyonları kapatın gereksiz hizmetleri kapatın. Çünkü 21H1 oobe kurulumunda 2 kere mavi ekran aldım en son 21H1 sürümüne geçtiğimde onunla alakalımı bilmiyorum ama bilgisayarı açarken şu hatayı aldım "operating System wasn't found try disconneting any drives that don't contain an operating system CTRL+alt+del restart" hatasını aldım açamadım Windows format medyası olmadığı ve sadece 1 tane bilgisayarım olduğu için telefona Windows 8.1 X64 bit ISO indirip drivedroid uygulamasından boot edilebilir hale getirdim telefondan bilgisayara format attım. Sadece 21H1 sürümünde oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı