Windows 10 21H1 nasıl kurulur?

0hikmetcan

Hectopat
Windows 10 21H1 nasıl kuracağım? Bilginiz var mı en hızlı sürümü diyorlar doğru mu?

Windows Update üzerinden veya ISO dosyası üzerinden kurabilirsin, evet hızlı sürüm doğru.

Windows Update üzerinden veya ISO dosyası üzerinden kurabilirsin, evet hızlı sürüm doğru.

Şu an Microsoft'un orijinal sitesinden indiriyorum, Windows 10 yükledikten sonra Update üzerinden mi yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un kendi sitesinde bulunuyor, resmi sürüm oldu. İndirip kurabilirsiniz.

Başka hiçbir güncellemeyi deneletmeme gerek yok o zaman değil mi?
21H1 için gelen güncellemeler Update ile gelmeye devam eder. Arada bir güncellemeleri kurmayı ihmal etmeyin.

Ama kurar kurmaz 21H1 sürümü geliyor dediğimiz gibi.

Windowsun ve diğer sitelerden de indirdim hepsi bu hatayo veriyor . windowsun programı usbye yazmıyor bile

Dosya Ekleri

• 20210627_112150.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 307
Windowsun ve diğer sitelerden de indirdim hepsi bu hatayo veriyor . windowsun programı usbye yazmıyor bile
Bende bir sorun yaşanmadı direk paylaşılan linki indirip usbye yazdırdım USB 3.2gen 64gb idi. Rufus ile yaparken hangi ayarlarda geliyorsa o ayarlar değiştirilmemeli. Sizin usbnizde bir sorun da olabilir diye düşünüyorum.

Ben Rufus degil de ISO to USB ile yaptım sorun olur mu?
Windows 10 21H1 için hangi keyi almamız gerekiyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…