Çözüldü Windows 10 21H1'den 1809'a düşürme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Herkese iyi günler. Windows 20H1 sürümünden 1809 sürümüne geçmek istiyorum. Bu mümkün mü? Mümkün ise nasıl yaparım?

Mümkün şahsen kendim 4 gün önce 20H2'den 1909'a düşürdüm. TechBench sayfasından istediğin sürümü indir. ISO dosyasını Rufus uygulamasıyla flash belleğine aktar. Bittiğinde flash bellekte setup dosyasına girdiğinde zaten kendin ayarlayabilirsin.
Herkese iyi günler. Windows 20H1 sürümünden 1809 sürümüne geçmek istiyorum. Bu mümkün mü? Mümkün ise nasıl yaparım?

Mümkün şahsen kendim 4 gün önce 20H2'den 1909'a düşürdüm. TechBench sayfasından istediğin sürümü indir. ISO dosyasını Rufus uygulamasıyla flash belleğine aktar. Bittiğinde flash bellekte setup dosyasına girdiğinde zaten kendin ayarlayabilirsin.

Çözüm

Hocam sitenin linkini verme imkanınız var mı?

Sürümünüz Home Single, Pro falansa Windows 10'u seçin kurulumda kendi buluyor.

Teşekkürler :)

Hocam diyelim benim işletim sistemi 32 Bit. Ben flash belleğe 64 Bit indirip, bellekten 64 Bit kurabilir miyim? Bir hata alır mıyım acaba :d

Hocam diyelim benim işletim sistemi 32 Bit. Ben flash belleğe 64 Bit indirip, bellekten 64 Bit kurabilir miyim? Bir hata alır mıyım acaba :d
İşlemcin 64bit desteklediği sürece sıkıntı çıkmaz
Eğer 32bit ise 32bit indirmen gerek. 64bit indirirsen hata verir.
Bit İşlemciyle alakalı 64 bit işlemcili sisteme 32 de kurabilirsin ama 32 bit işlemcili sisteme 64 kuramazsın önemli olan işlemcinin desteklediği.

Geri
Yukarı