Windows 10 29 Temmuz 2016'dan Sonra Etkinleştirme

iNeonDragon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows 8.1 yüklü. Ücretsiz iken Windows 10'a yükseltip lisanslamıştım. Artık Windows 10 ücretli fakat o zaman lisansladığım için tekrar yüklesem Windows 10'u ücretsiz lisanslanır mı?

Hocam benimde sorum bu arkadaş gibi. Ben şuan Windows 10 kullanıyorum yani lisanslı. Ama hiç memnun değilim performans aşırı düştü. Şimdi 8.1 e geri dönsem, ilerde tekrar win 10 kullanmak istediğimde yine bu lisansı kullanabilir miyim yoksa satın mı almam gerekiyor. Cevaplarsanız sevinirim.

Hocam benimde sorum bu arkadaş gibi. Ben şuan Windows 10 kullanıyorum yani lisanslı. Ama hiç memnun değilim performans aşırı düştü. Şimdi 8.1 e geri dönsem, ilerde tekrar win 10 kullanmak istediğimde yine bu lisansı kullanabilir miyim yoksa satın mı almam gerekiyor. Cevaplarsanız sevinirim.
Sorun olmaz kullanabilirsin.

Sorun olmaz kullanabilirsin.
teşekkürler. yalnız emin olmak istiyorumda. üniye yeni geçen öğrenciyim, windows a 1 kuruş para vermek istemiyorum. yani eminsiniz demi. şimdi 8 e dönsem ilerde 10 a geçerken ücret ödemem ? bide şuan ki lisansımın key ini nerden görebilirim ?
Ha bide pc masaüstü değil laptop.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı