Windows 10 32 Bit mi kurulmalı 64 Bit mi?

RAM'i 8 GB yaparsam kasma olur mu?

Ne demek istediniz, anlamadım tam olarak.

RAM'i 8 yaparsan 64 kur daha iyi olur zaten :D ben 64 Bit IDE 4 GB RAM'de kullanıyordum ama kullandıgım programlardan dolayı.

İşlemciniz 64 Bit destekliyor ve RAM'iniz 4 GB, bu durumda 64 Bit işletim sistemine geçmelisiniz. Şu anda RAM'inizin bir kısmını kullanamıyorsunuz bile. 32 Bit diye ısrar eden bilgisayarcıdan da uzak durun.

İşlemciniz 64 Bit destekliyor ve RAM'iniz 4 GB, bu durumda 64 Bit işletim sistemine geçmelisiniz. Şu anda RAM'inizin bir kısmını kullanamıyorsunuz bile. 32 Bit diye ısrar eden bilgisayarcıdan da uzak durun.

Format atmayı bilmiyorum. Başka bilgisayarcı da yok yaşadığım yerde. Bilgisayarı bozmaktan da korkuyorum. Zaten 7 yıllık bilgisayar.

Format atmayı bilmiyorum. Başka bilgisayarcı da yok yaşadığım yerde. Bilgisayarı bozmaktan da korkuyorum. Zaten 7 yıllık bilgisayar.

Korkmayın, hata da yapacaksınız belki ama kendinizi geliştireceksiniz. İnternette kaynak bol. Hiçbir sorun da çözümsüz değil. Uğraşın ki geliştirin kendinizi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Birkaç video ben ekledim. Siz de arama yapın. Eksiklerinizi gördükçe onları forumda sorun ya da internette araştırın, mutlaka çözümü göreceksiniz.

Korkmayın, hata da yapacaksınız belki ama kendinizi geliştireceksiniz. İnternette kaynak bol. Hiçbir sorun da çözümsüz değil. Uğraşın ki geliştirin kendinizi.

Birkaç video ben ekledim. Siz de arama yapın. Eksiklerinizi gördükçe onları forumda sorun ya da internette araştırın, mutlaka çözümü göreceksiniz.

Çok teşekkürler :D.

Hocam 32 Bit'te 4GB RAM destekliyor zaten tamamını kullanabiliyor o yüzden 32 Bit daha hızlı olur zaten 64 Bit gerektiren programları o sistemle çoğunu kullanamaz diye düşünüyorum ben.

Hocam 32 Bit'te 4 GB RAM destekliyor zaten tamamını kullanabiliyor o yüzden 32 Bit daha hızlı olur zaten 64 Bit gerektiren programları o sistemle çoğunu kullanamaz diye düşünüyorum ben.

Eagle gibi PCB tasarım uygulamaları kullanmak istiyorum. Ara sıra da Asphalt 8 oynayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı