Windows 10 32 Bitten 64 Bit Geçince Dosyalar Silinir mi?

mihca

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisarayımı 64 bit yapmak istiyorum ama bir yönden de korkuyorum cünkü içinde resimlerim, oyunlarım, dosyalarım gibi bir sürü sey var. Bunların hıç biri silinmeden bilgisarayımı 64 bit yapabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisarayımı 64 bit yapmak istiyorum ama bir yönden de korkuyorum cünkü içinde resimlerim, oyunlarım, dosyalarım gibi bir sürü sey var. Bunların hıç biri silinmeden bilgisarayımı 64 bit yapabilir miyim ?
Diski iki parçaya ayırıp oyunlarını,belgelerini ikinci kısma atarsan , ilk kısmada windowsu yüklersen silinmez.

Format atmadan 32 bitten 64 bite geçmek imkansız. Bu gibi sebeplerden dolayı oyunlarını ve fotoğraflarını D diskine (formatta bildiğin üzere disk seçilebiliyor) ya da bir harici diskte depolayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı