Windows 10 64 bit dpc_watchdog_violation Mavi ekran hatası

J3SON

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha 1 hafta önce bimeksten Aspire E5-571G-51DS Aldım. Bir sıkıntısı yok gibiydi fakat oyun deniyim dedim hitman absolution yükledim. 2 kere daha ilk görevde ve birebir aynı yerde donuyor. Bir süre sonra seste gidiyor ve :( işareti ile birlikte mavi ekran hatasın veriyor. Bilgisayarınız kapanıp açılacak diyor. Bilgisayarı aldığımda 8.1 idi, şimdi 10 yükledim ve bilgisayarın otomatik yüklediği Nvidia sürücüsü bikaç sürüm eski diye Nvidianın sitesinden en güncelini indirip kurdum. Beni servisle uğraştırmadan halletmemi sağlarsanız çok mutlu edersiniz :( Teşekkürler şimdiden :)
Minidump;

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

@Recep Baltaş sizinde yardımınızı istiyorum :)

yokmu yardım edebilecek birilerii :S

2 gündür 1 kişi bile bakmazmı ya :(

Nasıl yapılacağı içindeki pdf'de zaten yazıyor görsel olarak. İnterneti neden arıyorsun?
Rar içindeki BIOS_Acer_1.31_Windows klasörünü C: dizinine atıyorsun(çıkartıyorsun).
Yönetici olarak cmd'yi açıyorsun ve bu komutu yazıyorsun; cd C:\BIOS_Acer_1.31_Windows
Enter'a basıyorsun. Şimdi pencereyi kapatmadan step1 yazıp enter'a bas. İşlem bitince step2 yazıp enter'a bas.

Önemli not: İşleme başlamadan önce batarya ve adaptör takılı olması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı