Windows 10 64 Bit kurulumda IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL mavi ekran

uzmannejmi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 2.el bir işlemci aldım. Taktım işte işlemciyi o zaman bilgisayarda Windows 10 kuruluydu. İlk açışımda bilgisayarı işlemci BIOS'ta görüktü ama aygıt yöneticisinde eski işlemcimin adını gösterdi. Sonra bu yeniden başlat dedim bu sefer mavi ekranla karşılaştım. Şuan bilgisayara Windows 32bit işletim sistemileri hariç hiçbir işletim sistemi kurulmuyor. 64bit işletim sistemi kurulmuyor hep mavi ekran veriyor. Yeni aldığım işlemci Athlon II X2 270 eskisi sempron 145'di.

Suan bilgisayar win 10 32 bit yüklü hiçbir şekilde 64 işletim sistemi kurulmuyor. Acaba 2.el olarak aldığım işlemciden olabilir mi? 64 bit yüklerken hata bu IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL @Recep Baltaş @BilgisayarKurdu @Mikail Fidan

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi GF 615-p33 (7597) en son yüklü sanırım. 7597V2A bu değil mi son sürüm. Birde güç kaynağı 186 wat veriyor 12 w kanalından ondan değildir sanırım çünkü 32 bit işletim sistemi kurunca sorunsuz çalışıyor bilgisayar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…