Windows 10 açılırken gri ekran hatası

Yusufcan Köse

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Dün format attığım bilgisayarımda yine bu sorun olmuştu. Windows yükleme ekranından sonra gri olup takılıyordu. Ben de bir kez daha format attım ve yine aynı sorun oluşmaya başladı. Sorunuma acil çözüm bulursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20200416_000520.jpg
    IMG_20200416_000520.jpg
    393,7 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Dün format attığım bilgisayarımda yine bu sorun olmuştu. Windows yükleme ekranından sonra gri olup takılıyordu. Ben de bir kez daha format attım ve yine aynı sorun oluşmaya başladı. Sorunuma acil çözüm bulursanız sevinirim.

Aynı sorunu bende yaşıyorum sistem normal açılıyor yükleme ekranından sonra gri ekranda kalıyor sonrasında da yeniden başlatmam gerekiyor. Sorununuzu çözdünüz mü sistem özellikleriniz neler?

Aynı sorunu bende yaşıyorum sistem normal açılıyor yükleme ekranından sonra gri ekranda kalıyor sonrasında da yeniden başlatmam gerekiyor. Sorununuzu çözdünüz mü sistem özellikleriniz neler?
Çözdüm tel yapman gereken dvi kablosunu çıkartıp takman 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı