Windows 10 ağa bağlanılmıyor

Hanki

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarımdan dizi izlerken birden internet gitti. Wi-Fi'yi kapa aç yaptım.
Normalde internete tekrar bağlanıyordu bilgisayarım. Ama bu sefer denediğimde 'bu ağa bağlanılamıyor' gözüküyordu. Telefonumun internetini bağlanmaya çalıştım. Ona da bağlanmadı. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bir ağa rastgele şifreye girmeye çalışsamda bu hatayı veriyor. YouTube'deki tüm çözümleri denedim;
CMD'den yapılanlar, internet sıfırlama vb. bilgisayara format bile attım. Ama hala bağlanmıyor. Bunu nasıl düzeltirim?
Bilgisayarımın modeli Lenovo Z570.
İnternet kartı Intel Wireless centrino N-1000

Aygıtlardan sorun gideri çalıştırın baktınız olmadı Lenovo sitesinden laptop Wi-Fi'ya da sürücü driverları vardır oradan indirip tekrar yüklersiniz kendine gelecektır, bu arada Windows 10'u yeniden başlatıp deneyin hepsinden önce ilk aşama bunu yapın.

Aygıtlardan sorun gideri çalıştırın baktınız olmadı Lenovo sitesinden laptop Wi-Fi'ya da sürücü driverları vardır oradan indirip tekrar yüklersiniz kendine gelecektır, bu arada Windows 10'u yeniden başlatıp deneyin hepsinden önce ilk aşama bunu yapın.

Denedim olmadı hocam. Sorun var mı diye kontrol ettiğimde hiçbir sorun tespit edemedi. Driver yüklememe rağmen bağlanamıyorum hala.

Denedim olmadı hocam. Sorun var mı diye kontrol ettiğimde hiçbir sorun tespit edemedi. Driver yüklememe rağmen bağlanamıyorum hala.

İlk başta yeniden başlat yap demiştim krdsm belki hemen çözülecek. Yine olmazsa bu sefer driver-pack gibi otomatik yazılımları driverları Windows'a yükleyen programlar var onları deneyin tüm sürücüler güncellensin.

Laptop kullanırken masa üzerinde ekranı açık kapamak gerekiyor, aksi halde anakart esniyor. İleride farklı farklı sorunlar çıkıyor, kimisinin menteşesi atar, kimisin ram slotları atar, kimisin harici ekran kartı sıcaklık ve esnemeye dayanamaz chipset sorunu oluşur vs. Harici usb wifi alıp kullanmayı önerebilirim başka birşey aklıma gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı