Windows 10 Alt+Tab sorunu

Furkan_65

Decapat
Arkadaşlar LOL CS:GO PUBG oynuyorum oyuna girdiğimde mesela masaüstüne döneceğim Alt+Tab yapıyorum tekrar oyuna dönüyorum oyun 1-2 saniye çalışıyor ama sonra donuyor ve ekran duruyor ama sesler geliyor oyun içi sesleri duyabiliyordum etrafta gezinebiliyorum ama görüntü sabit bir fotoğraf tekrar Alt+Tab yapıyorum ve oyuna tekrar dönüyorum yine aynı sorun oluyor.
Nasıl çözerim?
(Windows 10 home 10.0.18363)
(RX 570 nitro+ adneralin 19.12 2)

Dosya Ekleri

• IMG_20191215_204303.jpg
    IMG_20191215_204303.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
Selamlar. Sorununuza şahsen yardımcı olamayacağım fakat sorun yaşadığınız bilgisayarın işletim sistemi sürüm numarasını, ekran kartı model ve kullandığınız driver sürümünü konuya eklerseniz, tecrübeli kişiler daha kolay yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.

Bu aralar bende de o sorun oldu oyunu Alt+Tab yapıyorum geri döndüğümde sesler geliyo verdiğim komutları duyabiliyorum ekran sabit kalıyor ancak ben bu sorunu sadece DirectX 11 ile çalışan oyunlarda yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı