Çözüldü Windows 10 "An operating system wasn't found." Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Musa Tufan

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 kuruyordum daha doğrusu düzgün çalışmadığı için güvenli mod ile başlatıp tekrardan Windows 10 kurulumu yapmak istedim. Sonra kurulum sırasında hata oluştu diye bir yazı geldi ve kurulum durdu. Tekrar kurulum yapmak istedim fakat olmadı. Bilgisayarı mecburen kapattım. Yeniden bilgisayarı açtığımda ise böyle bir yazı ile karşılaştım. Gösterdiği gibi "Ctrl+Alt+Del" yaptım fakat yine aynı yazı çıkıyor. Bilgisayar bir türlü açılmıyor.

Adsız.png

Güvenli mod olayını anlamadım. Windows kurulumunu temiz bir şekilde gerçekleştirmelisin.

Öncelikle BIOS ayarlaırna girip boot seçeneklerinde en başa USB'yi alın. Ardından Windows kurulum USB'sini takıp boot ederek kurulum gerçekleştirin.

Güvenli mod olayını anlamadım. Windows kurulumunu temiz bir şekilde gerçekleştirmelisin.

Öncelikle BIOS ayarlaırna girip boot seçeneklerinde en başa USB'yi alın. Ardından Windows kurulum USB'sini takıp boot ederek kurulum gerçekleştirin.
Çözümü kolaymış gerçekten. Hocam teşekkür ediyorum. Sayenizde bilgisayarıma yeniden kavuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı