Windows 10 anahtarı ne alınmalı?

hümüş

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yarın bu bilgisayarı alacağım. Windows'u kendim kuracağım ama bir aylık deneme diyor. Acaba tam olarak ne almalıyım? Windows 10 yazdığımda hem Pro hem Home hem de Key anahtarı çıkıyor. Ne almam gerektiğini link atabilir misiniz acaba?

Merhaba, yarın bu bilgisayarı alacağım. Windows'u kendim kuracağım ama bir aylık deneme diyor. Acaba tam olarak ne almalıyım? Windows 10 yazdığımda hem Pro hem Home hem de Key anahtarı çıkıyor. Ne almam gerektiğini link atabilir misiniz acaba?

Hocam çoğu kişi Windows Pro kullanıyor. Ama bence ikisi arasında pek fark yok

Windows 10 Home veya Pro kurabilirsiniz. Etkinleştirmek içinse key alabilirsiniz. İnternette 15-100 liralara satılıyor. Saglamlisans öneririm. Neden bilmiyorum ama Pro versiyonun keyleri daha ucuz oluyor. Aralarında çok da fark yok zaten.

Home ile Pro arasında kayda değer fark yok.Pro key daha ucuz nedense.

Win10 Pro sürümü Home sürümüne göre daha gelişmiş ve stabilite konusunda üstte bir sürümdür. Seçim şansınız varsa Pro tavsiyedir..

Geri
Yukarı