Windows 10 aniden beyaz ekran geliyor

Rauf Amca

Centipat
Windows 10 aniden beyaz ekran geliyor ve neredeyse 1 salise sonra gidiyor. Yani gelip gidiyor ani birşey.

360 Security kullanıyorum. Bir ara virus bulaşmıtı belki ondandır bilmiyorum önerebileceğiniz ücretsiz kullanımı diğerlerinden daha uzun olan bir virus programı falan tavsiye eder misiniz? Eğer virus değilse ne olabilir? Çok sinir bozucu birşey! Bunu yazrken bile oluyor!
Bir şey söylemeyi unutmuşum bir de masaüstü düzenleyici kullanıyordum ancak süresi doldu acaba ondan bil ilgisi olabilir mi? Sanki Google açılıyor ve apanıyor gib.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 aniden beyaz ekran geliyor ve neredeyse 1 salise sonra gidiyor. Yani gelip gidiyor ani bir şey.

360 Security kullanıyorum. Bir ara virus bulaşmıtı belki ondandır bilmiyorum önerebileceğiniz ücretsiz kullanımı diğerlerinden daha uzun olan bir virus programı falan tavsiye eder misiniz? Eğer virus değilse ne olabilir? Çok sinir bozucu bir şey! Bunu yazrken bile oluyor!
Bir şey söylemeyi unutmuşum bir de masaüstü düzenleyici kullanıyordum ancak süresi doldu acaba ondan bil ilgisi olabilir mi? Sanki Google açılıyor ve apanıyor gib.

Sorunu çözdünüz mü?

Geri
Yukarı