Windows 10 anlık ses takılması

657377

Femtopat
YouTube'da belirli videolarda saniyelik ses gidişleri oluyor. Sanki yayıncı editle o kısmı almış gibi ama başka PC de ya da mobilde aynı videoda öyle bir şey görmediğim için sistemimde sorun olduğunu düşünüyorum. Windows 10 Home kurdum. Orijinal sistem sıfırdan temiz kurulum yaptım, format atıp yine düzelmedi. Monster Tulpar T7 v25.1 kullanıyorum. Google Translate üzerinden çevirdiğim bir kelimenin seslendirmesini yaparken daha çok belli oluyor sorun. Her 10 seslendirmesi için tıklamama karşılık 2 3 kez filan düzgün şekilde sesin başlangıcı kesilmeden seslendirme oluyor ya da uzun bir cümle yazınca başlangıç kısmından 1 saniyelik kısmı okumadan başlıyor gibi duyuluyor. Ne yaptıysam sorunu düzeltemedim. Temiz kurulum + driver kurulumu ama yok hâlâ aynı sorun devam ediyor. Çözümü bilen yardımcı olursa mutlu olurum, sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benzer sorunu yaşayanlar için uzun uğraşlar sonucu bulduğum çözümü yazıyorum,
ne yazılımsal olarak hiçbirşey sorunu çözmüyor ama eğer arkada minimum seviyede çalacak bir ses açarsanız bu sorun çözülüyor hiçbir şekilde ses kesilmesi yaşamıyorsunuz anlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı