Windows 10 Autolt Error Line 4280 hatası

RawShed

Kilopat
capture-20181025-173706.png

Sabah açabildiğim programı şimdi bu hata yüzünden açamıyorum. Virüs taraması filan yaptım ama düzelmedi yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    1,5 KB · Görüntüleme: 493
Son düzenleyen: Moderatör:
Ancak bu Windows değil program hatası. Başlık yanlış oluşturulmuş. Bu durumu programı kaldırıp tekrar kurarak düzeltmeyi deneyebilirsiniz.

Masaüstündeki klasörde Türkçe karekterli "Oto Tuş..." klasörü var. O klasörün adını "Oto Tus..." şeklinde değiştirin. Çünkü program ne belli değil, hangi klasörden çalışıyo o belli ama ne yapıyor belli değil.

Merhabalar, bu sorunu ben de uzun zamandır yaşıyordum fakat internette o kadar çok aramama rağmen bulamadım. Herkes farklı bir çok yol söylemiş ama hiçbiri sorunu çözmüyor.

Programın çalışması için 2 tane kesin yol var. (Denendi)

1- Sistem Geri Yükleme ile daha önceden oluşturulmuş bir geri yükleme noktasına geri yüklemek. (Programın henüz çalıştırılmadığı bir tarih olabilir)

2- Sistem geri yükleme yapmak istemeyenler için kayıt defterinden programın kaydını silmeniz yeterli. Bu programın hiç yüklenmemiş gibi olmasını sağlıyor.

Bunun için Başlat'ta arama kısmına Regedit yazın. Daha sonra HKEY_CURRENT_USER - Software kısmına gelin. Kayıt girdilerinden Burak Gürsoy'un üzerinde mouse ile sağ tuş yaparak silin.

Hepsi bu kadar. Program artık çalışıyor. Hatayı aldığınız her seferde bu işlemi yapmak zorundasınız. Çünkü program her çalıştığında kayıt defterine giriş yapınca bir sonraki sefer açmaya çalışınca bu hatayı veriyor.

Merhabalar, bu sorunu ben de uzun zamandır yaşıyordum fakat internette o kadar çok aramama rağmen bulamadım. Herkes farklı birçok yol söylemiş ama hiçbiri sorunu çözmüyor.

Programın çalışması için 2 tane kesin yol var. (Denendi)

1- Sistem Geri Yükleme ile daha önceden oluşturulmuş bir geri yükleme noktasına geri yüklemek. (Programın henüz çalıştırılmadığı bir tarih olabilir)

2- Sistem geri yükleme yapmak istemeyenler için kayıt defterinden programın kaydını silmeniz yeterli. Bu programın hiç yüklenmemiş gibi olmasını sağlıyor.

Bunun için Başlat'ta arama kısmına Regedit yazın. Daha sonra HKEY_CURRENT_USER - Software kısmına gelin. Kayıt girdilerinden Burak Gürsoy'un üzerinde mouse ile sağ tuş yaparak silin.

Hepsi bu kadar. Program artık çalışıyor. Hatayı aldığınız her seferde bu işlemi yapmak zorundasınız. Çünkü program her çalıştığında kayıt defterine giriş yapınca bir sonraki sefer açmaya çalışınca bu hatayı veriyor.

Çok teşekkürler kardeşim konu kilit...

Bunun için Başlat'ta arama kısmına Regedit yazın. Daha sonra
HKEY_CURRENT_USER - Software kısmına gelin. Kayıt girdilerinden Burak Gürsoy'un üzerinde mouse ile sağ tuş yaparak silin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı