Windows 10 Ayarlar açılmıyor

Sofiyev

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 Ayarlar bölümüne tıkladığım zaman sekme açılıyor ama büyümüyor. Win + I yaptığım zaman da yine sekme açılıyor ama büyümüyor.

Dosya Ekleri

• tekno.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 ayarlar bölümüne tıkladığım zaman sekme açılıyor ama büyümüyor. Win + ı yaptığım zaman da yine sekme açılıyor ama büyümüyor.

Windows 10 Update'den dolayı olabilir. Yeni güncelleme gelene kadar idare edin. Çözülmezse son iki Update'yi kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Windows 10 Update'den dolayı olabilir. Yeni güncelleme gelene kadar idare edin. Çözülmezse son iki Update'yi kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Yeni güncellemeyi nasıl yapacağımı da bilmiyorum. Ayarlar açılmadığı için Update bölümüne de giremiyorum.

Yeni güncellemeyi nasıl yapacağımı da bilmiyorum. Ayarlar açılmadığı için Update bölümüne de giremiyorum.
Arama yerine ''Windows Update ayarları'' yazıp açamıyor musunuz? Yoksa o ayarlarda mı açılmıyor?

Arama yerine "Windows Update ayarları" yazıp açamıyor musunuz? Yoksa o ayarlarda mı açılmıyor?

Genel olarak ayarlardan erişilen hiçbir şeyi açamıyorum. Mesela masaüstüne sağ tıklayarak açtığım display settings bölümü de açılmıyor.

Genel olarak ayarlardan erişilen hiçbir şeyi açamıyorum. Mesela masaüstüne sağ tıklayarak açtığım display settings bölümü de açılmıyor.
Denetim Masası üzerinden en son Windows Update'yi kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…