Windows 10 ayarlar açılmıyor

staxzy

Yoctopat
Daha fazla  
Ayarlar ve arama butonum calısmıyor. Bır suru şey denedım hiçbiri olmadı. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Power Shell'i yönetici olarak açıp bunu yazın.
powershell "Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register """$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"""}"

İşe yaramazsa aşağıdaki uygulamayı kullanın. Repair Windows OS butonuna basın.
Takılırsa siyah ekrana tıklayıp herhangi bir tuşa bas. Sondaki antivirüs tarama kısmını atlayabilirsiniz. Bitince bilgisayarı yeniden başlatın.

Son düzenleme:
Aşağıdaki uygulama tehlikeli diyor ve izin istiyor.

Power Shell'i yönetici olarak açıp bunu yazın.
powershell "Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register """$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"""}"

İşe yaramazsa aşağıdaki uygulamayı kullanın. Repair Windows OS butonuna basın.
Takılırsa siyah ekrana tıklayıp herhangi bir tuşa bas. sondaki antivirüs tarama kısmını atlayabilirsiniz. Bitince bilgisayarı yeniden başlatın.
Power Shell'e onu yazınca terminetör eror gıbı bir şey verıyor.

Açık kaynaklı bir uygulama o. Python ile yazılıp paketlendiği için normal tehlikeli demesi. Kaynak kodlarıda burada. Defender'den istisna verip çalıştırın. İzin isterse verin.

"Fix My Windows"
Windows'un çoğu hatasını format atmadan uğraşmadan, tamir etmek için yazdığım bir yazılım.

Çalışmadığını fark ettiğim tek bir sefer vardı oda 360 Total Security ya da AVG sisteme yüklendikten sonra silinmeye çalışması ile Defender kalıcı olarak bozulmuştu. Ne kadar uğraşsamda o sistemi düzeltemedim.

Fix My Windows'u indir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı