Windows 10 ayarlardan sıfırlamak sorun yaşatır mı?

huerna

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
MX110
Windows 10 olan bir laptopum var. Sadece içindeki dosyaları temizlemek istiyorum. Ayarlardan sıfırlarsam bir sorun yaşar mıyım?

İşletim sistemi sağlıklı durumdaysa sıfırlanabilir. Sistem dosyaları falan bozuk, onarılım gerekiyorsa temiz kurulum yapmanız gerek.

Windows 10 olan bir laptopum var. Sadece içindeki dosyaları temizlemek istiyorum. Ayarlardan sıfırlarsam bir sorun yaşar mıyım?

Ayarlardan şu şekil yap tavsiyem, her şeyi silecek duruma getir ayarı tikleri ona göre at sorar sana yapmadan, ve işletim sistemini de Microsoft'un sunucularından yüklemesini iste sadece dosyaları silip sistemi bırakmasın yani. Her şey silinsin sistem de sunuculardan geri yüklensin iyi bir bağlantı lazım gelebilir bir de interneti harcar ama değer hem kotalı değilse bir şey olmaz, flashla temiz kurulum olmadan en temizi bu 2 saat falan sürer herhalde.

İçindeki dosyaları temizlemek istiyorsanız temiz kurulumla sıfırlamanız daha sağlıklı olacaktır onun dışında yok etmek gibi bir isteğiniz varsa belirtin köklü temizleme programları önereyim.

İşletim sistemi sağlıklı durumdaysa sıfırlanabilir. Sistem dosyaları falan bozuk, onarılım gerekiyorsa temiz kurulum yapmanız gerek.

Öyle bir şey söz konusu değil. Ne kadar zaman alır acaba bu sıfırlama işlemi? Microsoft kurmam gerekir mi yeniden?

Ayarlardan sıfırlamak soruna sebep olabilir. Bu yüzden sıfırdan kurulum yapmak en iyisidir.
Ne gibi bir sorun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı