Windows 10 Başlat Menüsü Açılmıyor

umutbarantr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben temiz kurulum ile windows 10'u kurdum fakat daha sonra bilgisayarı açtığımda başlat menüsü, wifi, ses ve bildirimler menülerine tıklayınca açılmıyordu. Forumlarda araştırdım ama bir türlü çözüm bulamadım. Aynı sorunla karşılaşan ve çözen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bende çözemedim. Bu sebepten ve kullandığım bilgisayar olan "Toshiba Satellite L-855" şu an Windows 10'a henüz driver çıkartmadığı için şu an tekrar Windows 8.1'i temiz kurulumla yeniden yüklemeyi düşünüyorum. Microsoft, Windows 10'da gerekli düzeltmeleri yapmadan ve işletim sistemi tam olarak stabil hale gelmeden yeniden Windows 10'u yüklemeyi düşünmüyorum.

Bu arada Windows 10'da kesinlikle CCleaner veya registry cleaner gibi programlar kullanmayın. Bende CCleaner'de temizlik yapıp ardından registry düzeltmesi yaptıktan sonra başlat menüsü bozulmuştu.

Bende çözemedim. Bu sebepten ve kullandığım bilgisayar olan "Toshiba Satellite L-855" şu an Windows 10'a henüz driver çıkartmadığı için şu an tekrar Windows 8.1'i temiz kurulumla yeniden yüklemeyi düşünüyorum. Microsoft, Windows 10'da gerekli düzeltmeleri yapmadan ve işletim sistemi tam olarak stabil hale gelmeden yeniden Windows 10'u yüklemeyi düşünmüyorum.

Bu arada Windows 10'da kesinlikle CCleaner veya registry cleaner gibi programlar kullanmayın. Bende CCleaner'de temizlik yapıp ardından registry düzeltmesi yaptıktan sonra başlat menüsü bozulmuştu.
Bende de olmuştu. Eğer girişte sizden e posta girmenizi istediğinde girdiyseniz girdikten sonra e postadan çıkıp bilgisayarınızı kapatmazsanız başlat bazen açılamayabiliyor.

CCleaner bende kullanıyorum ama BaşlatMenüsü arada bir tekliyor sık sık oluşan bir sorun değil ama geçicidir. CCleaner ile yaptığın ayarlarda sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı