Windows 10 başlat menüsü çalışmıyor

nihatPEEP

Decapat
Merhabalar, Windows 10 başlat menüsü ve görev çubuğunda ki hiçbir şey çalışmıyor, bütün makaleler ve internet sitelerinde yazan çözümleri denedim olmadı, en sonunda bilgisayarı sıfırladım düzeldi fakat 2-3 hafta sonra tekrar olmaya başladı. Farklı bir çözüm yöntemi olan var ise lütfen bana yardım etsin, arama vs. hiçbir şey yapamıyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden okulumuzdaki sizin dediğiniz gibi akıllı tahtanın başlat menüsü çalışmıyordu nedense başlat menüsünü yukarıya koyduğumuzda sorun çözüldü sizin de denemenizde fayda var.

Görev çubuğunda bulanan arama yerinde klavye yazma sorunu var mı?
@Enes3078 hocam size ihtiyaç var.

Görev çubuğunda bulanan arama yerinde klavye yazma sorunu var mı?

Arama yerine basamıyorum, ve sadece o arama değil belgeler içinde de dosya araması yapamıyorum gerçekten Windows 10'dan bıkmış durumdayım.
Eskiden okulumuzdaki sizin dediğiniz gibi akıllı tahtanın başlat menüsü çalışmıyordu nedense başlat menüsünü yukarıya koyduğumuzda sorun çözüldü sizin de denemenizde fayda var.

, büyük ihtimal o akıllı tahtanın dokunmatiği ile alakalıdır, yine de denedim olmadı, teşekkürler.

Aşağıdaki rehberleri uygular mısınız? Hepsinin görselini paylaşmayı unutmayın ve ek olarak ikinci attığım rehberin ilk 3 adımını uygulamayı unutmayın.

Teşekkür ederim ama dediğim gibi piyasa da ne kadar yöntem var ise denedim, bu yöntemleri de denemiştim ama tekrar denemekte fayda var.
Kral sana ne kadar teşekkür etsem azdır, gerçekten şu an kafayı yemiş durumdayım çook teşekkür ederim İkinci linkde ki şeyi tekrar denedim ve işe yaradı, Allah razı olsun <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…