Windows 10 Başlat Menüsü ve Sağ bölge Arama Çalışmıyor

altindal

Hectopat
Öncelikle herkese iyi günler, iyi forumlar.
Bugün 13.00 civarı Windows 8.1 Single işletim sistemli, TOSHİBA C55-A-1U5 modeli laptopumu, yükselterek Windows 10 Technical Preview yaptım, fakat bir sorun var, başlat menüsüne tıklıyorum hiçbir belirti yok. Sağ sürgü arama sihirbazını mouse ile aşağı yukarı çekiyorum yine hiçbir belirti yok. Bunun çözümü nedir? Lütfen yardımcı olur musunuz? Herkese teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükseltme yapınca aynı sorunu ben de yaşadım ancak diskte ayrı bir bölüme kurunca sorun olmadı. Bir iki çözüm(Registry ayarı ve Windows Update) denedim ancak işe yaramadı.

Başlat menüsü ve kısayol temizliği yapılmış ise başlat menüsü, arama yeri ve bildirim alanı çalışmıyor. Benim de başıma gelmişti.

başlat menüsü ve kısayol temizliği yapılmış ise başlat menüsü , arama yeri ve bildirim alanı çalışmıyor. Benim de başıma gelmişti.
Peki nasıl çözdünüz ? Bende şu anda sadece Windows 10 kaldı, Windows 8.1 silindi. Nasıl aşabilirim bu problemi? Yardımcı olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı