Windows 10 beyaz ekran gelip gidiyor

Kerem can9751

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

Benim bilgisayarım masaüstü ve hiç güncelleme bile almamıştı bilgisayarım, yani Win10Pro'daydı hep ve hiç güncellenmedi. Ama nedense bilgisayarım bir süre sonra artık Windows kilit ekranını açtıktan sonra birkaç saniye veya anında beyaz ekran ve Windows bildirim çubuğu ile git gel yapıyordu hep ekran, bazen hiç bildirim çubuğu bile olmuyordu ful düz beyaz ekran veriyordu git gel yapmıyor ama bazen oluyor. SSD'mi kontrol ettiğim de 1 tane kırmızı ışık bilgisayar açıldığında kapanana kadar açık kalıyor onun yanındaki kırmızı ışık ise ara sıra yanıp sönüyordu, ama aslında yaptığım işleme göre ışık yanıp sönüyor veya parlaklığı arttırıp azaltıyordu, tabii yaptığım en büyük işlem ne olabilir ki Max kilit ekranında şifremi giriyorum ondan sonra hiçbir şey yapamıyorum, Windows ekranına gelince kısım parlaklıkta yanıp sönüyordu ama düzensiz yanıp sönüyordu ama şu an kontrol ettiğimde sadece monitörde beyaz ekran var ve iki tane kırmızı ışık yanıyor, sanırım sorunum sade olabilir diye düşünüyorum ama görünürde herhangi bir yanma veya bir chipin temassızlık olduğunu göremiyorum gayet normal görünüyor ama SSD'm Hi-Level Ultra series marka 240 GB SSD ve kırmızı ışıklarının yanıp sönmesi/yanmasının köti olduğunu düşünüyorum, özet olarak Windows giriş yaptıktan birkaç saniye sonra beyaz ekran gidip geliyor bildirim çubuğu ile.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı