Windows 10 bilgisayarı 8.1 yapmak

Makaleler
9
Yer
Detroit
Selam,

Windows 8.1 ile yüklü gelen bir Acer Switch 10 tablet bilgisayarım vardı. 2 sene önce gibi Windows 10'a yükseltmiştim ve şimdi tekrar Windows 8.1'e indirmek istiyorum. Mümkün mü, OEM Key'i geçerli olur mu (bilgisayara kayıtlı key)?

Teşekkürler.

Evet. Bunu indirip Rufus ile USB belleğe yazdırmalısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır, öyleyse bir indirip deneyeyim, sonuçlanınca tekrar yazarım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Tamamdır, öyleyse bir indirip deneyeyim, sonuçlanınca tekrar yazarım. Yardımlarınız için teşekkürler.
Bu arada üstteki video eski, dolayısıyla Rufus versiyonu da eski. Son Rufus sürümünde tek yapmanız gereken sistemi kurmak için kullanacağınız flaş belleği seçmek, daha sonra iso dosyasını seçmek ve başlat demek. Diğer seçenekleri otomatik olarak kendisi seçiyor.

Kötü haber. Bilgisayarda Windows Single Language İngilizce kullanıyorum. Her iki Windows 8.1 Single Language English ve English International'ı da denedim, ikisi de kurulum sırasında anahtar istiyor. Ne yapmalıyım?

Kötü haber. Bilgisayarda Windows Single Language İngilizce kullanıyorum. Her iki Windows 8.1 Single Language English ve English International'ı da denedim, ikisi de kurulum sırasında anahtar istiyor. Ne yapmalıyım?
Atlama seçeneği olmalı. Ona basın, daha sonra internete bağlandığında otomatik etkinleştirir eğer anahtarınız uygunsa.

Geri
Yukarı