Windows 10 BIOS'a Giriş Sorunu

üstad merhaba. NT6 programını indirdim. Tavsiye edilen şekilde D sürücüsüne ISO içindekileri ve NT6'yı attım. NT6'yı yönetici olarak çalıştırıyorum fakat o beklenen mavi ekranlar gelmiyor. Yarım saniye süren bir mavi ekran geliyor Loading benzeri şeyler yazıp kapanıyor. Ne yapmalıyım?

D sürücümün içerigi:

Adsız.jpg

Zor da olsa print screen alabildim o ekranı:

www.jpg

Windows 10'u sıfırlasanız belki hantallık geçer o da bir seçenek.
ISO dosyası hasarlı olabilir.Başka bir ISO dosyasını deneyebilirsiniz.
Windows 10 desteği hakkında tam bir bilgim yok fakat Windows 7de bu programı sıkıntısız kullandım. Uygulamaya sağ tıklayıp uyumluluk modunu windows 7 yapıp deneyin.
HİÇBİR çözüm bulamazsanız Windows açıkken USB üzerinden Windows 7 kurun. Sonra bu işlemi Windows 7 kuruluyken deneyin. Aklıma şuan için başka bir şey gelmiyor.
(Programı nt6 hdd installer v3.1.4.exe şu linkten indirip deneyin bir de.)

Sıfırlama konusunda : Windows 10 sıfırlama sorunu .
Şu konudaki adımları deneyebilirsiniz.(SFC scannow'u yapmanızı kesinlikle öneriyorum fakat biraz uzun sürer.)
Biosun geri geleceğine garanti veremem, Windows 7 kurduğunuzda düzelebilir.

Windows 7yi açıkken kurduktan sonra nt6 hdd installerle kurmayı bidaha deneyin temiz format değil çünkü açıkken attığınız format.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı