Windows 10 Bioshock Remastered Açılmıyor

ogulcanaydos

Decapat
Daha önce (2018 Nisan-Mayıs) Windows 10 yüklü iken açılan Bioshock Remastered oyununu Mayıs-Haziran civarında gelen bir güncelleme sebebiyle tam olarak 2 aydır açamıyorum. İnternette görüp de denemediğim çözüm kalmadı. Artık son çare Windows 10'dan vazgeçip Windows 7'ye geçmekti. Çünkü sadece bu oyun değil; tüm Bioshock serisi, tüm Crysis serisi, GTAIV ve Sniper Ghost Warrior 2 açılmıyor. Bahsettiğmi tüm oyunlar Steam platformunda.

Forumunuzda dolaşırken Process Monitor'den bahsettiğinizi gördüm ve ben de aynısını Bioshock Remastered'a uyguladım. Çok büyük bir dosya oldu Recep Baltaş'ın videosundakine nazaran. Ben bir sorun göremedim belki gözden kaçtı lütfen yardımcı olun Recep Bey.

Logfile.rar

Ek olarak Windows 10 güncel durumda. Sürüm 1803 İS Derlemesi 17134.191 Windows 10 Home

Güncel olarak oynayabildiğim oyunlar:
(STEAM) Alan Wake, Batman Arkham City, COD:MW3, Empire Total War, HL2, Insurgency
(UPLAY) Watch Dogs
(ORIGIN) Dragon Age:Origins, NFS:MW(2012)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı