Windows 10 'Bir şey oldu' Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akın Baran Eren

Hectopat
Daha fazla  
30638695.jpg

Media creation tool aracı ile yükseltme yaparken,%100 olduktan sonra 'Bir şey oldu' hatası ile karşılaştım. Daha sonra program çalışmayı durdurdu hatası verdi. Bu sorunu çözmenin yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Windows böyle işte, hatanın kodunu vermiyor hiç. Benim önerim henüz Windows 10'u yüklememenizdir ne kadar yöneticilerin bana kızacaklarını bilsem de. Çözüm olarak da USB'den boot ederek kurmayı deneyin.

Valla ben de dun Media Tool aracılıgıyla Windows 10'a yukselttim sonra 1 saat windows 10'da takıldıktan sonra bilgisayarı yeniden baslattım. Windows 10 ekranı geldi 15 20 dk açılmadı. Sonra res attım daha beter oldu. Tekrar bilisayarı actım bu sefer siyah ekranda kaldı. Bekledim bekledim acılmadı. Bu sabah bilgisyarcıya göturdum windows 7 yukledi. Windows 10 yukselttiğimi söyledim yukseltmeseydin keşke dedi. İlk 1 yıl windows 10'a geçmeyin dedi. Şimdi windows update güncelleme yapıyorum.

Valla ben de dun Media Tool aracılıgıyla Windows 10'a yukselttim sonra 1 saat windows 10'da takıldıktan sonra bilgisayarı yeniden baslattım. Windows 10 ekranı geldi 15 20 dk açılmadı. Sonra res attım daha beter oldu. Tekrar bilisayarı actım bu sefer siyah ekranda kaldı. Bekledim bekledim acılmadı. Bu sabah bilgisyarcıya göturdum windows 7 yukledi. Windows 10 yukselttiğimi söyledim yukseltmeseydin keşke dedi. İlk 1 yıl windows 10'a geçmeyin dedi. Şimdi windows update güncelleme yapıyorum.

Ya ne kadar saçma sapan yorumlar bunlar. Ha herkes aptal, hepimiz geri zekalıyız bi tek sizin mahalle arasındaki sinek avlayan bilgisayarcı zeki dimi ? Siyah ekran neden alırsın, bilgisayarında virüs vardır. Bilgisayarını çöplüğe çevrimişsin, suçu Windows 10'a atıyorsun. Sen zaten geçme Windows 10'a böyle en ufak sorundan Windows 10'u sorumlu tutacaksan.

Windows böyle işte, hatanın kodunu vermiyor hiç. Benim önerim henüz Windows 10'u yüklememenizdir ne kadar yöneticilerin bana kızacaklarını bilsem de. Çözüm olarak da USB'den boot ederek kurmayı deneyin.

He. Hatanın kodunu vermiyor hiç. Kafası çalışan adam Log dosyasını bulur ve hatayı öğrenir. Sizin inadınıza Windows 8.1 teknik desteğini erken kesicez. Hadi bakalım.

Son düzenleme:
Ya ne kadar saçma sapan yorumlar bunlar. Ha herkes aptal, hepimiz geri zekalıyız bi tek sizin mahlle arasındaki sinek avlayan bilgisayrcı zeki dimi ? Siyah ekran neden alırsın, bilgisayarında virüs vardır. Bilgisayarını çöplüğe çevrimişsin, suçu Windows 10'a atıyorsun. Sen zaten geçme Windows 10'a böyle en ufak sorundan Windows 10'u sorumlu tutacaksan.

He. Hatanın kodunu vermiyor hiç. Kafası çalışan adam Log dosyasını bulur ve hatayı öğrenir. Sizin inadınıza Windows 8.1 teknik desteğini erken kesicez. Hadi bakalım.
Aynen katılıyorum hocam donanımı 10 senedir yenileme, hard diskin milattan kalsın sonra Windows 10 hatalı. Form sadece Windows 10'a yönelik destek vermeli artık yoksa ülke olarak ta zihniyet olarak ta bir adım ileri gidemeyeceğiz. @Recep Baltaş , beyin nasıl sinirle yazdığını anlamak zor değil yazım yanlışı mevcut cevapta :)

Windowsa 1 yil içinde yükselme yaparsan (win7~8 varsa tabi) bedava 1 yil sonra parali geçiş yapacağınıda söyledi mi ?

Ya ne kadar saçma sapan yorumlar bunlar. Ha herkes aptal, hepimiz geri zekalıyız bi tek sizin mahalle arasındaki sinek avlayan bilgisayarcı zeki dimi ? Siyah ekran neden alırsın, bilgisayarında virüs vardır. Bilgisayarını çöplüğe çevrimişsin, suçu Windows 10'a atıyorsun. Sen zaten geçme Windows 10'a böyle en ufak sorundan Windows 10'u sorumlu tutacaksan.

Sonuna kadar haklısınız, bakkallara inanlardan ne zaman kurtulacağız acaba..

Adam gibi nası oluyor bunun çözümü söyleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı