Windows 10 Bluetooth Düzgün Çalışmaması ve WAN Miniport Sorunu

Can Captan

Hectopat
Daha fazla  
Windowos 10 geçtikten sonra aygıt yöneticisine girdiğimde ag bağdaştırıcılarında tıkladıgımda WAN yazısı geliyor ve de aynı zamanda bluetooth düzgün çalışmıyor. Driver kendi sitesinden indirdim ve kurdum ama sorun halen devam ediyor.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
PC marka/model yazarsan iyi olur. Driverı PC'nin kendi sitesinden mi yoksa başka bir siteden mi indirdin? Bir de Windows 10'a kendin mi geçtin, yoksa bir bilgisayarcıda mı yükselttin/formatlattın?
Bu arada sanırım yasaklanmış olacaksın, çünkü Moderatör düzenleme yapmış :D Yasak kalktığında yazarsın :) (y)

Kendi sitesinden indirdim hp driver ama wan anlamadıgım nokta bluetooth etkiliyor bu arda ben kendim format atmıştım .

Yanlış sürücü indirmediğine emin misin? Bende HP kullanıyorum o kadar çok sürücü var ki, yanlış PC modelininkini de indirmiş olabilirsin..
Tam model numarasını söylersen doğru yazılımı sana bulabilirim.
Ayrıca istersen bir de Driver Booster indirerek de doğru ve güncel sürücüyü bulabilirsin..
Son olarak WAN bir ağ biçimidir. Bluetooth ile çakışma yapabileceğini sanmıyorum..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı