Windows 10 boot hatası

MutemadiyeX

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarım acırlirken hata veriyor Windows 10 kullanıyorum.
Bu hata alıyorum.
\Bcd error code 0x0000098.
Shift + F10 bastığımda burası geliyor, anladığım kadarıyla iki uuid kodları farklı olmuş o yüzden hata veriyor boot etmiyor sistem bu iki farklı uuid tekrar ikisini de aynı nasıl yapabilirim?

aoaajrx.jpg

Bu hata alıyorum.
Shift + F10 bastığımda burası geliyor, anladığım kadarıyla iki uuid kodları farklı olmuş o yüzden hata veriyor boot etmiyor sistem bu iki farklı uuid tekrar ikisini de aynı nasıl yapabilirim?

Eki Görüntüle 1117077
Hocam format atmak en iyi çözüm olabilir. Fotoğraflar gibi şeyleri kurtarmak için WindowsToGo kullanıp fotoğrafları alabilirsniz.

Bu hata alıyorum.

Eki Görüntüle 1117077

0xc0000098 nedir? 0xc0000098, işletim sistemi klonlandıktan veya Windows 10'a yükseltildikten sonra görüntülenebilen bir BSoD hata kodudur. Bu hata koduna iki sorun neden olur: Bcd'de disk yazma hataları, elektrik kesintileri, önyükleme sektörü virüsleri veya Bcd'yi manuel olarak yapılandırırken yapılan hatalar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı