Windows 10 Bu Yıl Başka Güncelleme Almayacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Windows Yıldönümü Güncellemesi’ni sunan Microsoft, 2016’da Windows 10’a daha fazla güncelleme çıkarmayacak. Microsoft, geçen salı günü Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi ile alakalı bir blog gönderisi yayınladı. Firma, Windows 10 için iki tane daha özellik güncellemesi planlıyor. Ancak bu güncellemeler 2017’de gelecek. 2016 için planlanan büyük yeniliklerin bu yıldönümü güncellemesiyle yapıldığını belirten Microsoft, kesinleşen iki özellik güncellemesi […]

Windows 10 Bu Yıl Başka Güncelleme Almayacak Technopat

4070533.gif

Daha fazlası...

Abi bu windows 10'un yıldönümü güncellemesi çoğu kişinin bilgisayarında performans düşüklüğüne sebep olmuş. Gerçekten de var mı öyle bir şey? Ben kapattım güncellemeyi ne olur ne olmaz otomatik yüklemesin diye. Siz yüklediyseniz sizdede performans düşüklüğü oldu mu?

Abi bu windows 10'un yıldönümü güncellemesi çoğu kişinin bilgisayarında performans düşüklüğüne sebep olmuş. Gerçekten de var mı öyle bir şey? Ben kapattım güncellemeyi ne olur ne olmaz otomatik yüklemesin diye. Siz yüklediyseniz sizdede performans düşüklüğü oldu mu?
Performans düşüklüğü yaşamadım, hatta Dota'da 50-60 FPS alırken 70'i gördüm diyebilirim. Ancak açılış hızında düşüş var gibi, ama hayal ediyor da olabilirim. Büyük bir performans artışı yok ama azalma da yok senin anlayacağın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı