Windows 10 build 10130 x64 Türkçe iso

Konu Paylaşımını Nasıl Buldunuz ?

• Çok iyi

Oy: 13 81,3%
  • İyi

Oy: 3 18,8%
  • orta

Oy: 0 0,0%
  • kötü

• Çok Kötü

• Oy verenlerin toplamı
    16

mesut363

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Evet arkadaşlar beklenen son güncelleme Windows 10 Build 10130 yapı numarasıyala yayınlanmaya başlandı.
Bende arkadaşlara kolaylık olsun diye güncellemenin insatall.wim dosyasını orjinal türkçe iso dosyası haline getirerek yaplaşımda bulundum.
Gayet iyi ve stabil çalışıyor yapılan değişikliklerle daha hoş ve hafif bir arayüzüne sahip olmuş ama Windows Hello maalesef aktif değil. Tavsisemdir.

İndirme Bağlantısı:
Kod:
https://drive.google.com/file/d/0B8QFyeE5EIALOTB6U210Q09YSE0/view

Ekran Görüntüleri:

1.jpg
7.jpg
8.jpg
5.jpg
6.PNG
4.PNG
3.PNG
2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'a geçmek için içim içime sığmoyor, ancak öncesinde kurup ufak tefek hatalar dışında özellikle Bench.'lerde düşük sıkor, puan alıyordum, bende kaldırmıştım.

Windows 8.1'e göre bu yeni Windows 10 güncellemesinin performans düşüklüğü var mı acaba?

Windows 10'a geçmek için içim içime sığmoyor, ancak öncesinde kurup ufak tefek hatalar dışında özellikle Bench.'lerde düşük sıkor, puan alıyordum, bende kaldırmıştım.

Windows 8.1'e göre bu yeni Windows 10 güncellemesinin performans düşüklüğü var mı acaba?

Şuan bu sürümü ben kullanıyorum, dünden beri bilgisayarım gayet stabil ve donanımları gayet uyumlu çalışıyor. Ne bir hata ne de bilgisayarda zorlama görmedim. Windows bu sefer güzel bir yapı yayınlamış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı