Windows 10 çift ekran arka plan siyahlaşma

Ixolde

Femtopat
Daha fazla  
Orjinal bir şekilde Fences ve Start10 programlarını kullanıyorum. İkinci monitörü taktıktan sonra bu hata ile karşılaşmaya başladım. İki monitör de 1920x1080, XFX RX 5600 XT thic III Ultra ekran kartım var. Windows 10 kullanıcısıyım. Windows etkinleştirme ile ilgili bir sıkıntı değil. Zaman zaman önüne bir pencere attığım zaman veya mouse sol tık ile alan seçtiğim zaman o kısım siyah oluyor bazen de aynı şekilde düzeliyor. Aşağıdaki resimde sol ekrandaki siyahlıkları mouse sol tık ile çizerek rastgele yaptım. Sağ taraftaki mavi kısımlar hesap ismi ve resmi kapatmak için. Yardımcı olursanız sevinirim.
masaustubug.jpg

Arka plan yaptığın fotoğrafı silme. Silersen böyle sorunlar olabiliyor.
Çift monitöre geçince böyle olmaya başladı diye ondan değildir diye düşünmüştüm. Dediğini başka bir resimle denedim düzeldi gibi. Normalde sürekli yapardı henüz olmadı tekrar yaparsa yazarım yine. Yardımın için teşekkürler dostum.

Çift monitöre geçince böyle olmaya başladı diye ondan değildir diye düşünmüştüm. Dediğini başka bir resimle denedim düzeldi gibi. Normalde sürekli yapardı henüz olmadı tekrar yaparsa yazarım yine. Yardımın için teşekkürler dostum.
hocam aynı sorunla bende karşılaşıyorum hala oluyorumu oluyosa ne gibi bir çözüm buldun

Geri
Yukarı