Windows 10 çok kasıyor

İki işletim sisteminide bilgisayarda tutabilir miyim?Gerektiğinde bazen windows 10 kullanırım.

İki işletim sisteminide bilgisayarda tutabilir miyim?Gerektiğinde bazen windows 10 kullanırım.
Gerektiğinde bazen Windows 10 kullanırım diye bir şey olmaz.Windows 10 Home yükleyin 8.1e geçmeyin windows 10 daha performanslıdır.

Gerektiğinde bazen Windows 10 kullanırım diye bir şey olmaz.Windows 10 Home yükleyin 8.1e geçmeyin windows 10 daha performanslıdır.
Bilgisayarında 16 cigolayt ram ve 2015 üstü bir sistem varsa evet daha performanslıdır.

İnternette görmüştümde bilgisayarı açınca işletim sistemi seç diye bir şey çıkıyormuş.
Böyle bir şey olabiliryorsa bilen söylesin.

İnternette görmüştümde bilgisayarı açınca işletim sistemi seç diye bir şey çıkıyormuş.

Böyle bir şey olabiliryorsa bilen söylesin.
Olmuyor tabi nasıl öyle birşey olsun

Bende windows 7 kurduktan sonra erorr verdi.Sonra bilgisayarı açınca windows 10 mu windows 7 mi diye buna benzer bir ekran çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…